KATALÓGY DARČEKOVÝCH PREDMETOV

Hľadáte darček pre vašich zákazníkov, obchodných partnerov alebo zamestnancov do firmy? Ste tu správne!  U nás si nájdete požadovaný darček výberom z katalógu, navrhneme vám vhodnú potlač vašim logom a v prípade záujmu aj vhodne zabalíme. Naša ponuka je široká – nájdete tu darčeky lacnejšie aj drahšie, značkové aj neznačkové, oblečenie, diáre, perá, keramiku aj darčeky na mieru. Hľadáte darček na mieru originálny, jedinečný alebo vyskladaný z viacerých predmetov? Nie je problém. Aj to robíme.

Darček aj s potlačou?

Pripravíme vám návrh na branding vybraných predmetov, potlač či výšivku. Radi vám navrhneme potlač darčeku vašim logom v závislosti od povrchového materiálu a veľkosti darčekového predmetu.

Potrebujete aj darčekovo zabaliť?

U nás máte na výber – rôzne papierové krabice s vašim logom, či bez loga, papierové tašky rôznych farieb a veľkostí, darčekových balení s vašim logom alebo venovaním na papierovej kartičke/etikete/visačke.

AKO SI VYBRAŤ DARČEKOVÝ PREDMET?

Pre rýchlejšiu orientáciu sme rozdelili darčekové predmety do 8 prehľadných tématických skupín, kde sú príslušné katalógy. Stačí si len daný tematický blok rozkliknúť, prelistovať katalóg a nájsť daný predmet a poslať nám dopyt. Prostredníctvom  , nám dajte vedieť o aké množstvo darčekov máte záujem  a zvyšok je už na nás!

NEMÁTE čas a priestor? NEVIETE si čo vybrať? Napíšte nám o aký darček máte záujem, celkový počet aký potrebujete, cenu za kus a my vám pripravíme návrh.